Гофриран FRP капандур
Дебелина: {{0}}.5mm - 5.0mm
Профил: гофриран, вълнообразен, трапецовиден, персонализиран
Пропускливост на светлина: 60 процента -85 процента
Ултравиолетова пропускливост: по-малко от 0.01 процента
Година на обслужване: до 20 плюс години
Fiberglass content: >=30 процента
Гофриран FRP капандур

Пълното име на капандурата от FRP е подсилен с фибростъкло полиестер, който е материал за дневна светлина, използван със стоманена конструкция. Състои се главно от високоефективно покритие, подсилен полиестер и стъклени влакна, като покритието трябва да има добри анти-ултравиолетови и антистатични свойства. Ефектът от устойчивостта на ултравиолетови лъчи е да предпази полиестера на FRP осветителната дъска от пожълтяване, стареене и преждевременна загуба на светлина. Антистатичното е да гарантира, че прахът на повърхността лесно се отмива от дъжд или издухан от вятъра, и да поддържа чиста и красива повърхност. Поради стабилното си качество и издръжливост, той е много популярен сред клиентите. Продуктите могат да се използват широко в покриви и стени на промишлени/търговски/граждански сгради.

Техническа дата
| Повърхностно покритие | 30 микронно фолио Dupont |
| Състав на смола | Ненаситена полиестерна смола |
| Подсилени стъклени влакна | Съдържание 30 процента |
| Единично тегло на стъклени влакна | 1800g/квадратен метър, 2250g/квадратен метър, 3000g/квадратен метър |
| Стандартна дебелина | 1,2 мм, 1,5 мм, 2.0 мм, 2,5 мм, 2,8 мм, 3.0 мм, 3,5 мм, 4.0 мм |
| Предаване | 75 процента (светло синьо), 65 процента (млечно бяло), 80 процента (прозрачно) |
| Скорост на топлопредаване | 70 процента (светло синьо), 62 процента (млечно бяло), 75 процента (прозрачно) |
| Гранична устойчивост на температура | -30 градуса до плюс 130 градуса |
| Коефициент на топлинно разширение | 2,55x10-5cm/cm/градус |
| Анти-ултравиолетова скорост | 99 процента или повече |
| Живот | 10 години, 15 години, експлоатационният живот може да достигне повече от 20-30 години |
Популярни тагове: гофриран frp оберлихт, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване





