PP панел с пчелна пита
Дебелина на сърцевината: 10-50 mm
Ширина: 0~2600 mm
Дължина: 0~6000 мм
Цвят: бял, сив, персонализиран
Срок на експлоатация: До 20 години
Материал на сърцевината на сандвич панел: EPS, XPS, PP пчелна пита, шперплат и др
Съдържание на стъклени влакна: По-голямо или равно на 30 процента
информация за продукта
Алуминиевите панели тип пчелна пита се използват най-вече във военни области като космическото пространство и астрологията.
Благодарение на доброто си представяне, той се прилага в много аспекти на цивилната област и се развива бързо.
Панелът от пчелна пита от стъклени влакна има сандвич структура и двете страни на панела са изработени от високоякостен FRP фурнир; двете страни са направени от PP сърцевина от пчелна пита и PP лист, подсилен със стъклени влакна. Има добро леко тегло, защита на околната среда и висока устойчивост на удар; има отлична издръжливост, устойчивост на износване и удар, както и устойчивост на влага и устойчивост на химическо проникване. Използва се широко в превозни средства, логистика, опаковъчни материали и други области.


Характеристика
Светлина,
Звукоизолация,
100 процента пожароустойчив,
Устойчивост на влага и корозия,
Супер плоскост и твърдост,
Лесен монтаж,
Опазване на околната среда.
Параметри на продукта
| Име на продукта | PP панел тип пчелна пита |
| Материал | Алуминий плюс алуминиево ядро от пчелна пита плюс алуминий |
| Дебелина на панела | 4 мм, 8 мм, 10 мм, 15 мм, 25 мм, Макс. 200 мм |
| Дебелина на кожата | {{0}}.5 мм, 0,8 мм, 1 мм, 1,5 мм, Макс. 3 мм |
| Дебелина | Въз основа на нуждите на клиента |
| ширина | 1000 мм, 1220 мм, 1250 мм, 1500 мм, Макс. 3000 мм |
| Дължина | 2440 мм, 3000 мм, 3500 мм, 5800 мм, Макс. 10000 мм |
| Покритие | Силен гланц, мат, релеф и др. |
| Цветова опция | Метал, мат, лъскав цвят; Нано, четка, гранит, дърво и др |
| Ръб, край | Отворено затворено |
| Дизайн на затваряне на ръба | ![]() |
| Персонализирано обслужване | Добре дошли да ни изпратите вашата идея за персонализирани изисквания |
| MOQ | 100 метра |
| Време за доставка | 20 дни |
Приложение
1. Сграда
2. Слънчева енергия
3. Наземен транспорт
4. Океан
5. Мебели
6. Индустрия

профил на компанията
ЧЗВ
1. В: Вие сте фабрика или търговско дружество?
О: Ние сме фабрика.
2. В: Мога ли да взема проби?
О: Да, мостри могат да бъдат изпратени за справка.
3. В: Мога ли да посетя вашата фабрика?
О: Да, добре дошли в нашата фабрика, ние ще го организираме за вас.
4. В: Къде е пристанището на изпращане?
О: Изпращаме стоки през пристанище Тиендзин, пристанище Циндао.
5. Въпрос: Какво е вашето време за изготвяне на проби?
О: Обикновено се нуждаем от 1 ~ 3 дни, за да направим проби.
Ако имате нужда от PP панел с пчелна пита, моля свържете се с нас!
Популярни тагове: pp панел с пчелна пита, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване




