Сандвич панели FRP XPS FRP сандвич панели за мобилна къща
2.гелкоут панели плюс XPS сандвич
3. Дебелина: 1,2 mm --3.0 mm; XPS: 40 mm -120 mm
4. Цвят: RAL наличен
5. Якост на опън: 130Mpa
6. Приложение: Панел за микробуси, мобилна къща, камион и др
Изпрати запитване
Product Details ofСандвич панели FRP XPS FRP сандвич панели за мобилна къща
Параметри на продукта
| Име на продукта | Сандвич панели FRP XPS FRP сандвич панели за мобилна къща |
| Дебелина | 1,5 мм, 2.0 мм, 2,5 мм, 3 мм |
| Плътност | 1,5 мм 2,1 кг/м2 |
| 2.0 mm 2,75 kg/m2 | |
| 2,5 мм 3,5 кг/м2 | |
| Цвят | Персонализиран |
| Дебелина на гелкоута | 200-250 мм |
| Съдържание на фибростъкло | Над 30 процента |
| Якост на огъване | 190MPa |
| Издръжливост на опън | 130MPa |
| Твърдост по Баркол | 50 |
| Температура на изкривяване | 130 градуса |
| Прапроводимост | 0.158W/M.K |
| Приложение | Ван панел, камион, RV, хладилник |
| Гелкоут повърхност | Гланцов, матов, камъчен, релефен и др |

Приложение

Популярни тагове: сандвич панел frp xps frp сандвич панели за мобилна къща, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване


