Frp капандури Стенни панели
2. Пропускливост на продукта: Повече от 80 процента
3.Материал: фибростъкло плюс смола
4. Дължина: По-малко или равно на 11,8 м
5. Ширина: По-малка или равна на 3000 mm
6. Дебелина: 0.8mm-2.5mm
Описание на продукта
Стенните панели за тавански прозорци от FRP са прозрачни или полупрозрачни стенни панели, изработени от пластмасов материал, подсилен със стъклени влакна, като основен материал и обработени чрез процес на формоване, известен също като FRP преградна структура на сграда. Той има отлични физични, химични, механични свойства и силна устойчивост на корозия и не е лесен за стареене, гниене и износване. В същото време стенните панели на оберлихтите от FRP имат добри показатели за осветление и забавяне на горенето и се използват широко в сгради, обществени съоръжения, индустриални машинни помещения и други области.
Преглед
| Име на продукта | FRP капандури стенни панели |
| Дължина | По-малко или равно на 11,8 м, може да се персонализира според нуждите на клиента |
| ширина | По-малко или равно на 3000 mm |
| Дебелина | 0.8 мм-2.5 мм |
| Цвят | Цвят по RAL |
| Материал | Смола плюс фибростъкло плюс филм против стареене |
| Характеристика | ![]() |
| Приложение | 1. Промишлени сгради: покривни прозорци, стенни панели, прегради, покриви, улуци и др. 2. Селскостопански сгради: покривни прозорци, стенни панели, прегради, жлебове и други части на селскостопански оранжерии, животновъдни ферми, птицеферми, складове за селскостопански материали, ферми и други сгради. 3. Търговски сгради: покривни прозорци, стенни панели, декоративни панели и други части на търговски центрове, супермаркети, гимназии и други сгради. |
| MOQ | 200 метра |
| Срок на експлоатация | 10-15 години |
Примерни параметри
| Пропускане на светлина | По-голямо или равно на 80 процента |
| Съдържание на стъклени влакна | По-голямо или равно на 30 процента |
| Работна температура | -20 градуса ~140 градуса |
| предаване на UV светлина | По-малко или равно на 0,01 процента |
| Топлопроводимост | 0.158W/M.K |
Горните са някои от спецификациите, които често изнасяме, само за справка, ако имате специални изисквания, можем да персонализираме и ще имаме професионални техници, които да ви предоставят задоволителни стилове.
Спецификация на продукта

Защо да изберете нас?
Runfeng FRP е създадена в град Таншан през 2004 г. Това е технологично предприятие в областта на прилагането на композитни материали, посветено на производството, разработването и продажбата на висококачествени продукти от стъклени влакна. За да гарантира качеството на продуктите, нашата компания въведе усъвършенствани вискозиметри, тестери за твърдост Barcol, фотоелектрически измерватели на мътност, измервателни уреди за кислороден индекс, инструменти за UV стареене и др., за да извършва ежедневни инспекции на суровини и продукти. Затова стриктно контролирайте доставчиците, за да сте сигурни, че качеството на продукта отговаря на нуждите на клиентите.
19 години опит в производството
собствена лаборатория
Обмислен дизайн, монтаж и конструкция, зряла технология
Насладете се на удобството за износ, близо до пристанище Тиендзин
Строго управление на качеството на продукта
Ако имате нужда от стенни панели за оберлихт, моля свържете се с нас!
Популярни тагове: Frp капандури Стенни панели, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване


