Панели за тавански прозорци от фибростъкло за оранжерии
2. Пропускливост на продукта: Повече от 80 процента
3.Материал: фибростъкло плюс смола
4. Дължина: По-малко или равно на 11,8 м
5. Ширина: По-малка или равна на 3000 mm
6. Дебелина: 0.8mm-2.5mm
Преглед
| Име на продукта | Стъклопластови капандури за оранжерия |
| Дължина | По-малко или равно на 10 м, може да се персонализира според нуждите на клиента |
| ширина | По-малко или равно на 2600 mm |
| Дебелина | 0.8 мм-2.5 мм |
| Цвят | Който и да е цвят |
| Материал | Смола плюс фибростъкло плюс филм против стареене |
| МОК | 200 метра |
| Срок на експлоатация | 10-15 години |
Примерни параметри
| Пропускане на светлина | По-голямо или равно на 80 процента |
| Съдържание на стъклени влакна | По-голямо или равно на 30 процента |
| Работна температура | -20 градуса ~120 градуса |
| предаване на UV светлина | По-малко или равно на 0,01 процента |
| Якост на огъване | По-голямо или равно на 100MPa |
| Издръжливост на опън | По-голямо или равно на 100MPa |
| Твърдост по Баркол | 50 |
| Топлопроводимост | 0.158W/M.K |
Горните са някои от спецификациите, които често изнасяме, само за справка, ако имате специални изисквания, можем да персонализираме и ще имаме професионални техници, които да ви предоставят задоволителни стилове.
представяне на продукт
FRP осветителната платка приема високоефективни стъклени влакна, които непрекъснато се формират от машината. Осветителното велпапе има отлични характеристики като леко тегло, висока пропускливост на светлина, устойчивост на удар и др., и е подходящо за осветление на оранжерии и сгради.
Характеристика
Висока якост
Консервант
Забавител на горенето и непроводим
Стабилен по размери
Няма да се свие, разшири, изкриви или огъне
Лесен за поддръжка
Лесен за производство и монтаж

Инсталация
1. Покривът се заковава на гребена, а страничната стена се заковава на коритото;
2. Дължина на обиколката:
а. Дължината на покрива зависи от наклона на покрива и по принцип не трябва да надвишава 400 mm;
b. Дължината на припокриване на страничната стена е 50-150 mm;
3. Разстоянието между гвоздеите в посока на греди не трябва да бъде по-голямо от 600 mm;
4. Не използвайте прекалено много сила при заковаване;
5. Използвайте бутилова уплътнителна лента при припокриващите фуги на осветителните панели;
6. Строго е забранено стъпването върху осветителното табло по време на монтажа.

Защо да изберете нас?
Runfeng FRP е създадена в град Таншан през 2004 г. Това е технологично предприятие в областта на приложението на композитни материали. Ангажира се с производството, разработването и продажбата на висококачествени продукти от фибростъкло. Това е мащабен производител на FRP продукти в Китай.
19 години опит в производството
Имат собствена лаборатория
Проектиране, монтаж, изграждане, внимателна, зряла технология
Насладете се на удобството за износ, близо до пристанище Тиендзин
Строго управление на качеството на продукта
Ако имате нужда от капандури от фибростъкло за оранжерия, моля свържете се с нас!
Популярни тагове: панели от фибростъкло за оранжерии, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване

