Вълнообразни листове от фибростъкло
Дебелина: 1.0-5.0mm;
Дължина: Единичен По-малко или равно на 11,8 м; Превъртане По-малко или равно на 100 m;
Покрития: Гладки, Камъчести;
Приложения: Изолирани превозни средства, промишлени кухни, чисти стаи, болници, предприятия за преработка на храни, мобилни домове и др.
Описание на продукта
Вълнообразните листове от фибростъкло са изработени от стъклени влакна, полиестерна смола и внесен филм против стареене, като се използва модерно производствено оборудване и непрекъснат процес на формоване.
Има много цветове, които можете да изберете, като прозрачен, син, зелен, опал, тъмно кафяв, сив и т.н. По-здрави, по-безопасни и по-икономични оранжерийни панели, които са водоустойчиви, светлопропускливи, термично изолиращи, устойчиви на удар и способни да издържат на екстремни температури.
Може да се използва за животни и растения, покривни прозорци с панделки за растения, лобита на хотели, спортни зали, плувни басейни, места за паркиране и др.

Параметри на продукта
| Име на продукта | Вълнообразни листове от фибростъкло |
|---|---|
| Дебелина | 1 мм-5 мм |
| Плътност | 1,5 мм 2,1 кг/м2 |
| 2.0 mm 2,75 kg/m2 | |
| 2,5 мм 3,5 кг/м2 | |
| Цвят | Персонализиран |
| Дебелина на гелкоута | 200-250 мм |
| Съдържание на фибростъкло | Над 30 процента |
| Якост на огъване | 190MPa |
| Издръжливост на опън | 130MPa |
| Твърдост по Баркол | 50 |
| Температура на изкривяване | 130 градуса |
| Прапроводимост | 0.158W/M.K |
| Приложение | Изолирани превозни средства, индустриални кухни, чисти стаи, болници, предприятия за преработка на храни, мобилни домове и др. |
| Гелкоут повърхност | Гланцов, матов, камъчен, релефен и др |
Характеристика
1. Устойчивост на атмосферни влияния и способност за самопочистване, 10-20 години гаранция.
2.Отлична устойчивост на пожълтяване
3. Силна устойчивост на удар и ниска скорост на огъване
4. Издържайте на екстремни температури от -40 градуса до плюс 130 градуса за дълго време
5. Против стареене: Повърхността е покрита с определен анти-ултравиолетов филм и гел покритие, което е издръжливо.
6. По-здрави, по-безопасни, по-чисти и по-икономични оранжерийни панели.
информация за компанията
Основана през 2004 г.: въвежда усъвършенствана производствена линия за непрекъснато формоване на FRP.
2005 г. преминава ISO9001:2000: Покана от китайския национален комитет за управление на стандартизацията, компилиран (подсилен със стъклени влакна полиестерен гофриран лист).
2007 Създадена компания Kunshan: На базата на производство на FRP панел, производство на ръчно изработени продукти.
2008 Създаден клон на Kaiping: Производствена линия за непрекъснато формоване.
2009 SKT панел проучен успешно: Решени перфектно проблемите с петна и отблясъци, съществуващи в индустрията от много години.
2010 Пуснете първата супер широка линия за производство на листове: Производственият капацитет достигна 3000000 квадратни метра годишно.
2013 нашата фабрика за развитие в района на Тангшан е създадена.
2014 г. Проучване на специална смола за SKD панел.
2015 Компилиране 《Полиестерни гофрирани листове, подсилени със стъклени влакна, експресни: Национален стандарт GB/T 14206-2015. Runfeng (Tangshan)composite materials Co., Ltd е компания, регистрирана по ISO 9001:2008.

Горещо приветстваме клиентите да се свържат с нас, за да посетят нашата фабрика и да установят дългосрочни бизнес отношения!!
Ако проявявате интерес, моля изпратете ни подробна информация за продуктите, от които се нуждаете! Можем да ви предоставим подходящи мостри!
Популярни тагове: вълнообразни листове от фибростъкло, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване


