Стенни панели за Rv
Дебелина на сърцевината: 10-50 мм
Ширина: 0~2600 mm
Дължина: 0~6000 мм
Цвят: Може да се персонализира
Срок на експлоатация: До 15 години
Материал на сърцевината на сандвич панел: EPS, XPS, PP пчелна пита, шперплат и др
Описание на продукта
Изборът на сайдинг за RV определя теглото, здравината, топлоизолационните характеристики, водоустойчивостта и дори външния вид на купето на автомобила. Това е въпрос, който производителите на кемпери трябва да обмислят и е много важно да се намерят безопасни и надеждни материали за сайдинг на RV.
Стенните панели за RV са нов вид композитен материал. Повърхността му е пластмасова плоча, подсилена със стъклени влакна, а основният материал е различна пяна, пчелна пита или шперплат. Композитните панели от FRP се използват широко в областта на RVs поради тяхната висока повърхностна якост, добра издръжливост, устойчивост на влага и устойчивост на корозия.
Сандвич панелите се използват от все повече и повече производители в производствения процес на RV в съвременното общество. FRP сандвич панелите, произведени от Runfeng, могат да отговорят на нуждите на производителите от стенни панели за RV. Ако проявявате интерес, моля свържете се с нас!
Параметри на продукта
| Име на продукта | Стенен панел за RV |
| Материал | Фибростъкло плюс смола плюс антифилм |
| Дебелина на панела | 4 мм, 8 мм, 10 мм, 15 мм, 25 мм, Макс. 200 мм |
| Дебелина на кожата | 1 мм, 1,2 мм, 1,5 мм, макс. 3 мм |
| Дебелина | Въз основа на нуждите на клиента |
| ширина | 1000 мм, 1220 мм, 1250 мм, 1500 мм, Макс. 3000 мм |
| Дължина | 2440 мм, 3000 мм, 3500 мм, 5800 мм, Макс. 10000 мм |
| Покритие | Силен гланц, мат, релеф и др. |
| Цветова опция | Който и да е цвят |
| Персонализирано обслужване | Добре дошли да ни изпратите вашата идея за персонализирани изисквания |
| MOQ | 100 метра |
| Време за доставка | 10-25 дни |
Основна опция

PU

EPS

XPS

ПП Пчелна пита
Приложение
Ние можем да персонализираме вашия сайдинг за RV с различни ширини, дебелини и дължини. Нашите композитни стенни панели са подходящи за фургони, кемпери за камиони, офроуд ремаркета, хладилни превозни средства, хладилни складове, болници и др.

Нашата фабрика
1. Показване на суровини
Нашите суровини идват от държавни предприятия, така че качеството може да бъде добре гарантирано.
2. Оборудване за изпитване
За да гарантира качеството на продуктите, нашата компания въведе усъвършенстван вискозиметър, тестер за твърдост Barcol, фотоелектричен уред за измерване на мъглата, тестер за кислороден индекс, тестер за ултравиолетови атмосферни влияния и т.н., за провеждане на ежедневно тестване на суровини и продукти. Поради това доставчиците са строго контролирани, за да се гарантира, че качеството на продуктите отговаря на нуждите на клиентите.

ЧЗВ
Q1: Какво ще кажете за вашето време за доставка? Можем ли да получим стоките навреме?
О: Обикновено около 3-5 седмици след потвърждаване на поръчката. Зависи и от общата сума на вашата поръчка. по време на производството. Ние ще ви докладваме за напредъка на производството по всяко време.
Q2: Как мога да получа проба от вас за проверка на качеството?
О: Моля, предоставете ни вашите технически подробности, след което ние ще предоставим проби като ваша спецификация. Друг начин е да ни изпратите вашата проба и ние ще направим дубликат за вас в рамките на две седмици.
Q3: Поддържате ли персонализирани продукти?
О: Да, ако искате да закупите продукти без никакви идеи, можем да ви препоръчаме някои продукти според вашето приложение, ако имате свои собствени идеи, моля, уведомете ни, всякакви идеи са приемливи, ние ще направим всичко възможно.
Q4: Как установявате дългосрочни и добри отношения с нашия бизнес?
О: Ние поддържаме добро качество и конкурентна цена, за да гарантираме, че нашите клиенти ще се възползват, ние уважаваме всеки клиент като наш приятел и искрено правим бизнес и се сприятеляваме с тях, независимо откъде идват.
Ако имате нужда от стенни панели за RV, моля свържете се с нас!
Популярни тагове: RV стенни панели, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване


