Външен стенен панел от фибростъкло
Ширина: по-малка или равна на 2600 mm;
Дебелина: 1.0-3.0mm;
Дължина: Единичен По-малко или равно на 11,8 м; Превъртане По-малко или равно на 100 m; може да се персонализира
Цвят: Всеки цвят
Приложения: Изолирани превозни средства, индустриални кухни, чисти стаи, болници, хранително-вкусови предприятия, мобилни домове и др.
Описание на продукта


Продуктов стандарт
| Име на продукта | Външен стенен панел от фибростъкло |
| Дължина | Единичен По-малко или равно на 11,8m; Превъртане По-малко или равно на 100 m; могат да бъдат персонализирани според нуждите на клиента |
| ширина | По-малко или равно на 2600 mm |
| Дебелина | 1 мм-3 мм |
| Цвят | Възможност за персонализиране |
| Материал | Смола плюс фибростъкло плюс филм против стареене |
| Характеристика |
Машината прави непрекъснато плоски плочи, като дължината не е ограничена; Устойчивост на удар: поради армировката от стъклени влакна, твърдостта и здравината са много по-добри от пластмасата; Пожароустойчив: изработен от термореактивна смола; Анти-мухъл: ефективно инхибира растежа на мухъл; Лесен за инсталиране: Не са необходими инструменти освен нитове или лепило; Устойчивост на корозия: дългосрочно потапяне в 10 процента солна киселина или 3 процента NAOH разтворител за поддържане на добро състояние; Лесно почистване: Може лесно да се почиства с пара или воден пистолет под високо налягане; Екстремна температурна устойчивост: може да издържи на температура от -40-120 градуса за дълго време; Машината се навива на ролка с дължина 50-100m, спестявайки товар. |
Технически параметри
| Характеристики | Дата на FRP гелкоут панелите |
| Съдържание на стъклени влакна | По-голямо или равно на 30 процента |
| Работна температура | -40 градуса ~120 градуса |
| предаване на UV светлина | По-малко или равно на 0,01 процента |
| Якост на огъване | По-голямо или равно на 100MPa, може да бъде персонализирано според нуждите на клиента |
| Издръжливост на опън | По-голямо или равно на 100MPa, може да бъде персонализирано според нуждите на клиента |
| Твърдост по Баркол | 50 |
| Топлопроводимост | 0.158W/M.K |
Горните са някои от спецификациите, които често изнасяме, само за справка, ако имате специални изисквания, можем да персонализираме и ще имаме професионални техници, които да ви предоставят задоволителни стилове.
Повърхност на продукта

FRP на Runfeng


Tangshan Runfeng Composite Material Co., Ltd. е създадена през 2004 г. Това е научно и технологично предприятие в областта на прилагането на композитни материали, посветено на производството, разработването и продажбите на висококачествени продукти от стъклени влакна. Ние не сме само един производител на FRP продукти, а доставчик на цялостни антикорозионни решения за индустриални сгради.
Runfeng четири продуктови серии
1. Антикорозионни строителни материали - използвани за силно корозивни промишлени инсталации
2. FRP решетка - използва се за дренажно покритие (антикорозионно, противоплъзгащо и носещо)
3. FRP плоски панели - за навеси, фургони, хладилни превозни средства, стени
4. Оберлихт, вентилационна сграда
С локализирани цени и точна доставка, Runfeng спечели благоразположението на клиенти в страната и чужбина. Ние сме ангажирани с разработването на взаимноизгодна система с клиентите.
Ако имате нужда от панели за външна стена от фибростъкло, моля свържете се с нас!
Популярни тагове: панел от външна стена от фибростъкло, Китай, доставчици, производители, фабрика, персонализирани, ниска цена, за продажба
Изпрати запитване


